Бурякова дієта – мінус 3 кг за тиждень

da3f1204af75c3f9974128168f04cc24

A щe буряк підвищує гeмoглoбін і пoкрaщує кoлір oбличчя. Тoму бурякoвa дієта в осінній період – просто знахідка, пише   hronika.info.

Дієтологи стверджують, що за тиждень реально позбутися від 3-7 кг. Під час дієти з раціону слід виключити майонез та інші соуси, смажені, копчені, дуже солоні продукти, а також алкоголь і солодощі. Варто обмежити хліб, сіль і цукор.

Варіанти сніданків: варений буряк, нарізаний кубиками або натертий; чорнослив і зелені яблука; рисова каша; сира терта морквина; натуральний йогурт. Обсяг порцій становить 100-150 г. Пити можна лише воду, ніякого чаю або кави.

Обіди:   салат з вареного буряка і моркви; відварений буряк з чорносливом; яловичина і морква в вареному вигляді; риба нежирних сортів з буряком (можна запекти їх у духовці або приготувати на пару); гречка; сира капуста білокачанна.

Вечері: філе курки і варений буряк; яловичина і морква; кефір; гречка з кефіром; салат з відвареного буряка з нежирною сметаною; сирий натертий буряк і яблуко; нежирна риба і кефір.

Із запропонованих сніданків, обідів і вечерь можна скласти власне меню бурякової дієти.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.